Izdvojeno:

Poslovi (3)

Korisnicima naših usluga/poslodavcima, pružamo usluge vezane uz kadrovske poslove od objave oglasa i kandidacijskih upitnika do odabira kandidata koji ispunjavaju uvjete prema zadanim parametrima, i u konačnici podršku oko kompletiranja i rješavanje dokumentacije za prijave/odjave, obračune, naknade i sl.

U određenim slučajevima moguće su i preporuke već osposobljenih djelatnika koji su kod nas završili stručno osposobljavanje, ili smo dobili preporuke u vezi trenutno zaposlenih stručnjaka koji su spremni za promjenu radnog mjesta i sl.

PLC programeri / Mehatroničari / Ing. mehatronike - DEVAL

Kandidacijski upitnik za sve kandidate koji se žele kvalificirati za radna mjesta na poslovima upravljanja multifunkcionalnim djelovanjem mehaničkih, elektroničkih i informatičkih tehnologija, kontrolnim funkcijama mehatroničkih sustava te prilagodbama istih promjenjivim zadacima i situacijama.

Opis posla:

  • PLC programiranje, pretežno Siemens Simatic S7/S5
  • Vizualizacija sa WinCC
  • Puštanje opreme i programa u pogon

Uvjeti:

  • spremnost na putovanja i rad u inozemstvu uz osiguran prijevoz i plaćeni smještaj
  • poznavanje englesko i / ili njemačkog jezika (prednost)
  • vozačka dozvala B kategorije
  • potrebno radnog iskustvo 1 god.
  • za kandidate bez radnog iskustva, program stručnog osposobljavanja realizira se preko HZZ-a

- Probni rad na određeno vrijeme / stalni radni odnos.

- Obuka prije početka rada u Siemensu.

- Redovita i poticajna primanja od 15.000 kn do 18.000 kn.

PRIJAVA ZA POSAO NA deval.hr.

Kandidacijski Upitnik:

Ekonomsko/knjigovodstveni poslovi

Tražimo djelatnike koji su u potpunosti posvećeni poslu, te su spremni uložiti potrebno vrijeme u unapređenje svojih kompetencija i znanja, kako bi u konačnici suvereno vladali poslom za koji su zaduženi.

Pratimo pokazatelje učinkovitosti, pravovremenog, točnog i stručnog obavljanja poslova, pridržavanje rokova, točnosti informacija i obrade podataka, te raspored poslova ovisi o navedenom.

Stručno osposobljavanje na administrativno/knjigovodstvenim poslovima

Stručno osposobljavanje namijenjeno je mladim visokoobrazovanim nezaposlenim kandidatima, kojima program omogućava da tijekom godinu dana rada steknu praktična i primjenjiva znanja i kompetencije za samostalno vođenje administracije i back officea manjih i srednjih tvrtki, te knjigovodstvenim poslovima.

Rad uključuje iskustvo sa konkretnim klijentima i tvrtkama uz pomoć i nadzor mentora te cijelog tima. U slučaju da postoji otvoreno radno mjesto, a polaznik pokaže vrhunski učinak i odgovornost prema dodijeljenim poslovima u skladu s očekivanjima, moguće je zapošljavanje nakon završetka programa.

Kakve polaznike tražimo:
Mlade, visokomotivirane osobe za poslove eKnjigovodstva i IT tehnologija, koje unatoč uspješno završenom školovanju, do sada nisu imale priliku zaposliti se. Priliku za rad na složenijim poslovima pružamo onima koje odlikuje želja za ostvarivanjem vrhunskih rezultata, odgovornost prema radnim zadacima i želja za unapređenjem vlastite efikasnosti i kompetencija.

Stručno osposobljavanje moguće je za kandidate sljedećih kvalifikacija i usmjerenja:

- Ekonomska usmjerenja

- Primjena informacijske tehnologije u poslovanju

- Upravni pravnici porezne struke

> OBRAZAC ZA PRIJAVU