Izdvojeno:

PLC programeri / Mehatroničari / Ing. mehatronike - DEVAL

Kandidacijski upitnik za sve kandidate koji se žele kvalificirati za radna mjesta na poslovima upravljanja multifunkcionalnim djelovanjem mehaničkih, elektroničkih i informatičkih tehnologija, kontrolnim funkcijama mehatroničkih sustava te prilagodbama istih promjenjivim zadacima i situacijama.

Opis posla:

  • PLC programiranje, pretežno Siemens Simatic S7/S5
  • Vizualizacija sa WinCC
  • Puštanje opreme i programa u pogon

Uvjeti:

  • spremnost na putovanja i rad u inozemstvu uz osiguran prijevoz i plaćeni smještaj
  • poznavanje englesko i / ili njemačkog jezika (prednost)
  • vozačka dozvala B kategorije
  • potrebno radnog iskustvo 1 god.
  • za kandidate bez radnog iskustva, program stručnog osposobljavanja realizira se preko HZZ-a

- Probni rad na određeno vrijeme / stalni radni odnos.

- Obuka prije početka rada u Siemensu.

- Redovita i poticajna primanja od 15.000 kn do 18.000 kn.

PRIJAVA ZA POSAO NA deval.hr.

Kandidacijski Upitnik:

Poslijednja izmjena danaPonedjeljak, 29 Svibanj 2017 09:39
Više u ovoj kategoriji:Ekonomsko/knjigovodstveni poslovi »